Po 6 latach wraca program

Po 6 latach wraca program "Hell's kitchen - piekielna kuchnia". Kiedy emisja?

Polsat planuje pokazać siódmą odsłonę "Hell's kitchen - piekielna kuchnia", który powróci do ramówki stacji po sześciu latach przerwy. Tymczasem właśnie rozpoczęły się castingi.

"Hell's kitchen - piekielna kuchnia" to polska wersja brytyjskiego formatu "Hell's kitchen", który zadebiutował na antenie tamtejszej stacji iTV w 2004 roku. W reality-show kilkunastu znawców sztuki kulinarnej rywalizuje ze sobą, prowadząc restaurację pod okiem gospodarza show, którym jest znany szef kuchni. W każdym odcinku będzie odpadać jedna osoba, a zwycięzca otrzymuje m.in. nagrodę pieniężną.

Polsat dotychczas pokazał sześć edycji "Hell's kitchen - piekielna kuchnia", które oglądać można było od wiosny 2014 do jesieni 2016. Jednak jak się okazuje, będzie siódmy sezon, a nawet trwają już castingi! Telewizja Polsat w jesiennej ramówce 2022 roku planuje pokazać siódmą odsłonę programu, który powróci do ramówki po sześciu latach przerwy.

W ostatnich dniach rozpoczęły się poszukiwania uczestników. - Poszukiwani są ochotnicy, którzy będą gotowi zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym przez kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji - gotowaniu i zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji - informuje Telewizja Polsat.

W ramach castingu wyłonionych zostanie czternastu uczestników, którzy w projekcie walczyć będą o 100 tys. zł i pracę w renomowanej restauracji. Siódmy sezon ma się składać z dziesięciu odcinków, ostatni z nich - finał - ma być realizowany na żywo.