GinWeek - nadchodzi nowy festiwal!

GinWeek - nadchodzi nowy festiwal!

W dniach 1-19 czerwca odbędzie się premierowe święto ginu! W 5 największych polskich miastach, goście Festiwalu będą mieli możliwość skosztowania wyjątkowego zestawu modnych koktajli i odwiedzić ponad 60 topowych GinBarów. Wszystko to oczywiście w festiwalowej cenie 39 zł za dwa koktajle. Premierowa edycja Festiwalu GinWeek ma na celu promocję kultury picia ginu.

Moda na gin widoczna jest w polskich barach. Koktajle na bazie tego alkoholu są coraz popularniejsze oraz przygotowywane w coraz ciekawszy sposób. Jak mówi Ewa Pawella, współorganizatorka Festiwalu:

- Niewątpliwie gin przeżywa odrodzenie! Dzisiaj ten klasyk koktajlowej kultury staje się jeszcze bardziej różnorodny niż wcześniej, zachwyca nowymi smakami i wyrafinowanymi miksami. Stąd pomysł na promocję kultury ginu i organizację Festiwalu GinWeek w Polsce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia GinBarów biorących udział w wydarzeniu. Wśród nich są znane i lubiane bary, a także nowe miejsca, które powstały na fali wyśmienicie rozwijającej się sceny barmańskiej

Wydarzenie przypada na początek czerwca - ciepłe wieczory są doskonałym momentem do spędzenia czasu ze znajomymi, przy jednoczestnym degustowaniu wyjątkowych koktajli z dodatkiem świeżych sezonowych owoców. Jest to również pretekst do odkrywania kultury ginu, poznania talentów najlepszych barmanów i degustacji najmodniejszych zestawów koktajlowych przygotowanych zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami. Wydarzenie promuje odpowiedzialną i jakościową konsumpcję koktajli w umiarkowanych ilościach, a udział w nim biorą najlepsze i starannie wyselekcjonowane lokale!

Festiwal trwać będzie w dniach 1-19 czerwca 2022 roku w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu oraz Poznaniu. Bary, które uczestniczą w wydarzeniu, zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli opartych na alkoholach na ginie Beefeater w promocyjnej cenie 39 zł, co w w wielu przypadkach jeż ponad 50 proc. zniżką! Rezerwacji można dokonać od 11 maja na https://restaurantclub.pl/ginweek.