Restauracja Epoka na Nocnym Markecie

Restauracja Epoka na Nocnym Markecie

Już 30.06-3.07 podczas pop-upu restauracja Epoka będzie na Nocnym Markecie! Szef kuchni Marcin Przybysz specjalnie na tę okazję stworzył menu, w którym swoje współczesne interpretacje historycznych przepisów przekłada na język comfort foodu.

W pop-upowym menu znajdą się między innymi: królik z pistacjami, homar po amerykańsku, befsztyk tatarski, trufle po włosku czy smażone ostrygi. Wszystkie dania to owoc inspiracji szefa Marcina dawnymi recepturami, z których najstarsze pochodzą nawet z XVII wieku. 

Epokowe doświadczenie na Nocnym Markecie dostępne będzie dla wszystkich poszukiwaczy smaku! Dla Gości Nocnego Marketu to idealna okazja do rozpoczęcia przygody z fine diningiem.

- Mamy nadzieję, że nasz czas na Nocnym Markecie pozwoli nam dotrzeć do ludzi, którzy nie znają polskiej kuchni w epokowej odsłonie. Chcemy pokazać, że doświadczenie w Epoce to świetna atmosfera i świetna kuchnia, a fine dining w naszym wydaniu nie jest nudny i sztywny. Chcę pobawić się smakami, formą porozmawiać z ludźmi ? informuje szef Marcin Przybysz.

Co więcej, występ na Nocnym Markecie to dla niego oraz restauracji nowa epoka! Bez rezerwacji, bez restauracyjnej etykiety. Epoka otwartości i zaproszenie do dyskusji o roli oraz przyszłości polskiego fine diningu.