Nowy szyld na warszawskiej Woli - House of Bubbles

Nowy szyld na warszawskiej Woli - House of Bubbles

Istniejący przez ponad dziesięć lat House of Champagne zmienił swój wizerunek. Po remoncie i rebrandingu na warszawskiej Woli zawisł nowy szyld. House of Bubbles już otwarte!

Jak sama nazwa wskazuje, jest to lokal pełen bąbelków. W House of Bubbles przy ulicy Siedmiogrodzka można spróbować jakościowych win musujących z całego świata: szampany, cremnt, franciacortę, cavę, sekty, pet naty, lambrusco i prosecco. Jest to miejsce, które powstało z potrzeby celebracji i to zarówno codzienności, jak i poważniejszych okazji. Ekipa House of Bubbles zwraca uwagę, że każda butelka opowiada inną historię: o miejscu, z którego pochodzi i panujących tam zwyczajach, o ludziach, którzy ją stworzyli. Nieraz uwagę klientów zwraca zabawna etykieta lub oryginalna nazwa. W tym nowym lokalu goście znajdą zarówno wine bar, bistro, ale także sklep.

Ekipa House of Bubbles kieruje się miłością do bąbelków, dlatego też nieustannie dopracowuje wine barową ofertę. Od środy do soboty otwierają na kieliszki co najmniej jedenaście win musujących z całego świata, a wśród nich zawsze są aż cztery szampany. Do tego oczywiście w ofercie mają propozycje niebąbelkowe - wina białe, czerwone, pomarańczowe oraz słodkie. Kieliszkowa oferta jest zmienna, dlatego też przy każdej wizycie można spodziewać się czegoś innego.

Wiadomym jest, że do wina najlepiej coś zjeść. Szefem kuchni w House of Bubbles jest Janek Wojtalik - po kilku latach w fine diningu powołanie odnalazł w daniach komfortowych, sezonowych i nowoczesnych. Takie też dania serwuje swoim gościom. Kartę dań odświeża zgodnie z sezonem, a dania są dopasowane do win, które otwierane są na wine barze.

W warszawskim domu bąbelków funkcjonuje również sklep, w którym obsługa pomoże dobrać trunek do planowanej okazji. W butelkowej ofercie posiadają ponad 250 szampanów, zarówno małych producentów, jak i znanych domów szampańskich i to wszystko w różnych pojemnościach - od 200 ml aż do 12 litrowych butelek. Oprócz szampanów zakupić można około 150 różnorodnych musów: słodkich, wytrawnych, musujących mniej lub bardziej, białych, czerwonych, różowych i nawet pomarańczowych. Dostępne są również win spokojnych z całego świata.

Jeśli goście zainteresowani byli degustacjami wine & food pairing, to takowe również są organizowane w HoB! Jest to świetna okazja by dowiedzieć się więcej o bąbelkach i innych tematycznych winach, a także spróbowania dań Janka Wojtalika, który na tę okazję przygotowuje potrawy dopasowane do trunków w kieliszkach.

Hasłem przewodnim House of Bubbles jest MusToMus!