Najlepsza woda do restauracji to...

Najlepsza woda do restauracji to...

Woda butelkowana to ważna część restauracyjnego menu. Około połowa Polaków do posiłku w lokalach gastronomicznych wybiera właśnie wodę. Jak jednak wybrać tę najlepszą?

Badania przeprowadzone przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat wykazały, że połowa badanych najchętniej sięga po wodę niegazowaną, a co trzeci konsument wybiera gazowaną. Ogółem rocznie Polak spożywa średnio 90 litrów wody. 90 proc. badanych deklaruje spożywanie wody co najmniej kilka razy w miesiącu, a 60 proc. pije ją każdego dnia.

Takie wyniki potwierdzają, jak ogromną rolę w życiu każdego z nas odgrywa woda. Nie bez znaczenia jest jej dobór w najlepszych restauracjach. Profesjonalna obsługa, wyrafinowane menu, a w nim... najlepsza woda. Nie sposób, my w karcie wód oraz napojów w lokalach z najwyższej półki mogło zabraknąć wody najwyższej jakości. Wody wyróżniającej się także jakością składu, nasyconej dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego o średnim poziomie mineralizacji.

Naturalna mineralna woda wysokiej klasy. Delikatna dzięki naturalnej kompozycji  minerałów, to pozycja obowiązkowa w menu każdej restauracji na poziomie.